• Ako používať cyklostojany

• Určite ste si všimli, že spodné poschodie cyklostojanov je po väčšinu dní už obsadené, kým horné zíva prázdnotou. Našim cieľom je, aby starší a väčší žiaci + učitelia používali prednostne horné poschodie a to spodné ponechali menším a slabším deťom. Dá sa to ešte o niečo ľahšie, ako to ukazuje Maroš na videu, ale princíp je takmer rovnaký. Spolu to zvládneme:-)

Marián Mališ

• Oznam o pridaní krúžku

• Pre veľký záujem otvárame krúžok za vzdelávacie poukazy Tvorivé dielne pre žiakov

2.-5. ročníka, ktorý bude viesť p. učiteľka A. Véghová vždy v utorok od 13:30-15:00 hod. V prípade záujmu jej môžete vzdelávací poukaz odovzdať v triede III.C do 21.9.2022.

• Vitajte, milí prváci!

• Pre našich 120 prvákov bol 5. september výnimočný deň. Prvýkrát vstúpili do školy ako naozajstní žiaci, kde ich pred vstupom s vlajkami v rukách kráľovsky privítali deviataci.S radosťou ich netrpezlivo očakávali triedne učiteľky a vychovávateľky, ktoré im starostlivo pripravili triedne kráľovstvá, ktorých celoročnou témou Vysoko efektívneho učenia je "Na potulkách kráľovstvami." Dňa 14. 9. 2022 boli slávnostne pasovaní na PRVÁKOV.

Želáme im veľa radosti z nových vedomostí a odvahu skúšať nové veci.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka ZŠ M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji udeľuje žiakom ZŠ riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov na deň 16.09.2022 /piatok/. V tento deň nebude v prevádzke školská jedáleň, ani školský klub detí.

• Oznam Občianskeho združenia pre Radu rodičov

• Vážení rodičia (zástupcovia triednych aktívov-Rada rodičov),

želám Vám veľa optimizmu a pozitívnej energie v novom školskom roku :-)

Zároveň si Vás dovolím informovať:

- dnes pred rodičovským združením nebude naše stretnutie. Toto s kolegami zorganizujeme koncom septembra.

Dnes na triednych aktívoch učitelia predložia rodičom:

- prihlášku rodičom, kt. majú záujem vstúpiť do OZ (rodičom kt. ešte nevstúpili v minulých rokoch, resp. tí ktorých deti začali navštevovať ZŠ),

- dnes bude potrebné aj zorganizovať voľbu triedneho zástupcu do rady rodičov,

O postupe sme informovali všetkých učiteľov a vypracovali aj "manuál" + prihlášku, ktoré prinesú učitelia na dnešné aktívy .

Zástupcovia tried sa následne stretneme (koncom septembra) a budeme:

- voliť nových členov výboru,

- schvaľovať príspevok na rok 2022/2023,

- schvaľovať rozpočet združenia a priority pomoci deťom,

- voliť zástupcov rodičov do Rady školy.

Prosím, aby ste v tomto boli nápomocní triednym učiteľom.

Ďakujem za pomoc

Marek Glodič

• Vitajte v školskom roku 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci,

vítame Vás v novom školskom roku 2022/2023, ktorý sa začne dňa 05.09.2022 (pondelok). Brány školy sa otvoria od 7:30 hod., zvonček prvýkrát zazvoní o 8:00 hod..  V triedach na  Vás budú čakať dobre naladené pani učiteľky a páni učitelia, v laviciach kamaráti. Slávnostné otvorenie v tento deň skončí o 8:30 hod., v prevádzke nebude školská jedáleň a ŠKD.

Prosíme Vás, aby ste pri nástupe odovzdali Vyhlásenie o bezpríznakovosti prostredníctvom Edupage (v časti žiadosti/Vyhlásenia) alebo v papierovej podobe pri nástupe do ZŠ (príloha č.1).

Prváčikovi a ich rodičia sa stretnú o 8:00 hod. na školskom dvore pred vstupom do školskej jedálne, odkiaľ si ich po krátkom privítaní prevezmú pani triedne učiteľky.

Tešíme sa na Vás a v novom školskom roku  2022/2023 Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti, trpezlivosti, nových príjemných zážitkov a tiež  radosti z objavovania vlastnej cesty k novým vedomostiam.

kolektív ZŠ