• Vianočné predajné trhy

• Včerajšie vianočné predajné trhy boli plné dobrej nálady a podarilo sa nám vytvoriť úžasnú vianočnú atmosféru.

Veľká vďaka patrí našim šikovným žiakom, ktorí so zanietením predávali svoje výrobky spolu s rodičmi a učiteľmi.

Ďakujeme všetkým za ich príspevky a pomoc.

• Mikuláš

• Dnes ráno na našej škole vítal Mikuláš spolu s jeho vernými pomocníkmi našich žiakov. S úsmevom na tvári rozdávali všetkým deťom ovocie a balíčky. 🎅🌟

• Vianočné predajné trhy v škole

• Všetkých pozývame na vianočné predajné trhy, ktoré sa budú konať 13. decembra v čase od 16:00 do 19:00 v školskej jedálni.

Príďte si vybrať z bohatej ponuky ručne vyrábaných vianočných ozdôb, vianočného pečiva a svojim príspevkom podporíte triedny fond jednotlivých tried.

Okrem toho sa môžete tešiť na vianočnú kapustnicu a punč.

• Živá červená stužka

• Naši žiaci aktívne prispeli k podpore Svetového dňa boja proti AIDS a vytvorili živú červenú stužku ako symbol solidarity a podpory v boji proti AIDS.