• Vitajte v školskom roku 2023/2024

• Vážení rodičia, milí žiaci,

vítame Vás v novom školskom roku 2023/2024, ktorý sa začne dňa 04.09.2023 (pondelok). Brány školy sa otvoria od 7:30 hod., zvonček prvýkrát zazvoní o 8:00 hod..  V triedach na  Vás budú čakať dobre naladené pani učiteľky a páni učitelia, v laviciach kamaráti. Slávnostné otvorenie v tento deň skončí o 8:30 hod., v prevádzke nebude školská jedáleň a ŠKD.

Prváčikovi a ich rodičia sa stretnú o 8:00 hod. na školskom dvore pred vstupom do školskej jedálne, odkiaľ si ich po krátkom privítaní prevezmú pani triedne učiteľky.

Tešíme sa na Vás a v novom školskom roku  2023/2024 Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti, trpezlivosti, nových príjemných zážitkov a tiež  radosti z objavovania vlastnej cesty k novým vedomostiam.

kolektív ZŠ