• Vedátor

• V prípade záujmu zúčastniť sa bezplatnej ukážkovej hodiny Vedátora na našej škole v pondelok 30.9.2024 o 15:15 kontaktujte: stalentomvpred@gmail.com, 0940 649 396

• Európsky týždeň mobility

• Žiaci našej školy sa 20.9.2024 aktívne zapojili do informačnej kampane Európsky týždeň mobility, ktorá bola zameraná na úsporu energie v doprave a zlepšovanie kvality životného prostredia. Naši žiaci vytvorili pred školou krásne kresby, ktorými poukázali na význam zmeny správania sa v prospech aktívnej mobility.

• Edukatívno-interaktívny koncert

• 17.09. zorganizovala A capella HLASY edukatívno-interaktívny koncert s názvom "Od gregoriánu po Filipa" o vývoji hudby od prvopočiatkov po súčasnosť. Na koncerte sa zúčastnili žiaci piatych a šiestych ročníkov. Ukážky hudby vhodne prepojili speváci bez sprievodu hudobných nástrojov s odborným slovom. Poučné a zároveň vtipné predstavenie sa našim žiakom veľmi páčilo.

• Jesenný zber papiera

• Od pondelka 23.09.2024 bude pristavený kontajner na zber papiera na spevnenú plochu od ulice Komenského. Tento týždeň môžete papier nechať pri vrátnici vo vestibule.

Zbierame noviny, časopisy, kancelársky papier, katalógy a knihy bez pevných väzieb.

Budeme radi, ak sa čo najviac z Vás zapojí do zberu. Termín ukončenia zberu papiera upresníme prostredníctvom Edupage.

Vopred ďakujeme!

• Projektové vyučovanie: FINANČNÁ GRAMOTNOSŤ

• Dňa 11.9.2024 navštívili žiaci siedmych ročníkov "Ivanské Tesco", kde sa snažili ukázať, ako dokážu využívať poznatky a zručnosti z matematiky v rôznych životných situáciách. Žiaci si vyskúšali samostatnú obsluhu na termináloch, prácu s hotovosťou a platby kartou.

• Triedny aktív

• Oznamujeme Vám, že dňa 10. 09. 2024 sa uskutočnia prezenčné triedne aktívy.

I. stupeň - 16:30

II. stupeň - 17:00

• OZNAM - Skrátené vyučovanie

• Riaditeľka školy ZŠ M. R. Štefánika rozhodla, že vzhľadom na hlásené vysoké teploty skracuje vyučovanie od utorka 03.09.2024 do piatka 06.09.2024 nasledovne:

• 1. stupeň končí 4. vyučovacou hodinou, ŠKD bude v prevádzke v riadnom režime.
            • 2. stupeň končí 5. vyučovacou hodinou.

Ing. Viera Lešková